Anna Streżyńska szuka „mistrzów blockchain”

16/03/2018

 

- Nie stoję nad głową, nie rozliczam z każdej godziny - tak była minister cyfryzacji Anna Streżyńska zachęca kandydatów do pracy w swoim nowym projekcie MC2 Solutions. Zespół Streżyńskiej będzie pracował m.in. dla klientów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy Malezji, czyli miejsc, do których jak sama żartuje, “nie sięga jej wredny wzrok”.

 

W nowym przedsięwzięciu pracuje z ludźmi, którzy wraz z nią odeszli z Ministerstwa Cyfryzacji. Inwestorem jest Viktor Romaniuk, właściciel Kinguin - globalnego sklepu z kluczami do gier. Nowopowstający zespół zajmie się m.in. walutami cyfrowymi, Internetem Rzeczy, inteligentnymi miastami oraz ich rozwojem i technologią Blockchain. Do nowego zespołu potrzebuje m.in. blockchain developerów, zarówno juniorów jak i seniorów. Na chętnych do pracy czekają otwarte pozycje w Warszawie i Gdyni oraz wakaty zdalne.

 

Była minister zachęcająco opowiada o pracy w nowym przedsięwzięciu; jako o zespole nieformalnym, wysoko wyspecjalizowanym, choć miejsce znajdą tam również osoby do przyuczenia. “Mistrzów fachu”, z których niedoboru na rynku pracy zdaje sobie sprawę, zapowiada sowicie wynagradzać. Jako jeden z głównych wymogów dla całej grupy kandydatów Streżyńska wysoko ceni samodzielność. - Chcemy, by wszyscy czuli się współtwórcami firmy. I dlatego w planach są pakiety uwzględniające udział poszczególnych pracowników w zysku - mówi.

 

W zespole Anny Streżyńskiej kandydaci spotkają jej najbliższych współpracowników z Ministerstwa Cyfryzacji, w tym Szefa Pionu IT, Arkadiusza Szczebiota, oraz Roberta Kalbarczyka, który odpowiadał w Ministerstwie za transformację w kierunku "software house".

 

Źródła: Money.pl, Wprost

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Przeczytaj kolejny artykuł
Please reload

© 2019 by Alfhaim S.A.

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod Nr 0000733718,

której akta przechowuje Sąd Rejonowy Lublin – wchód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Wysokość kapitału zakładowego: 4.046.519,00 złotych (wpłacony w całości).

Polityka prywatności